EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeniköy Konakları'nda ön satışlara başlandı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yeni Yapı tarafından Alibeyköy'de hayata geçirilen Yeniköy Konakları projesinde lansman öncesi satışlara başlandı.

Yeni Yapı'nın 35 bin 856 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırdığı yeni projesi Yeniköy Konakları'nda ön satışlara başlandı. Ön talep toplama çalışmalarının bir süredir devam ettiği Yeniköy Konakları'nda 10 blokta toplam 380 daire mevcut. Öncelikli olarak 210 adet dairenin satışa sunulduğu Yeniköy Konakları İstanbul projesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer verildi.

İnşaat çalışmalarına Nisan ayında başlanması beklenen Yeniköy Konakları'nda alanları 85 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projeden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor.

Emlak Konut GYO'nun 31 Mart'a kadar devam edecek "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında satışa sunulan projeden; yüzde 5 peşinatla kolayca ev satın alınabiliyor. 60 ay sıfır faiz, 120 ay yüzde 0,45, 240 ay ise yüzde 0,79 faiz oranıyla kredi kullanma imkanından yararlanılabilen projede 2+1 daireler 550 bin TL ile 1 milyon 26 bin TL, 3+1 daireler 995 bin TL ile 1 milyon 326 bin TL, 4+1 daireler ise 1 milyon 250 bin TL ile 1 milyon 530 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM bağlantılarına oldukça yakın bir konumda olması sebebiyle Türk Telekom Arena Stadı'na, Hasdal Kavşağı'na, AKOM'a ve Maslak'a kolayca ulaşım sağlanabilen Yeniköy Konakları projesi, 3 katlı İstanbul Tüneli'nin çıkış noktasında yer almasıyla da yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.