EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeniköy Evleri Antalya’nın merkezinde prestijli konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor

Antalya’nın merkezinde Celal Şen İnşaat kalitesi ve güvencesi ile sektöre kazandırılan Yeniköy Konakları’nda daire fiyatları 275 bin TL’den başlıyor.

Merkezi konum, şehir ve doğa yaşamı ile uygun fiyatları tek bir projede buluşturarak tüketicinin beğenisine sunan Antalya Yeniköy Evleri konut projesi Celal Şen İnşaat güvencesiyle Antalya’nın merkez ilçelerinden Döşemealtı’nda inşa ediliyor.

3 cephesi de açık olacak şekilde dizayn edilen Yeniköy Evleri projesi zengin sosyal olanakları, merkezi konumu ve uygun fiyatlar ile cazip ödeme olanakları ile benzerlerinden farkını ortaya koymayı başarıyor.

Antalya’nın merkez ilçelerinden Döşemealtı’na bağlı Yeniköy Mahallesi’nde sektöre kazandırılan projede zemine ek olarak 3 katlı 2 blok yer alıyor.

2 blok şeklinde dizayn edilen Yeniköy Evleri projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 208 güncel fiyat listesine göre 275 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Yeniköy Evleri Antalya konut projesinde 2+1 ve 3+1 planında tasarlanan konut seçeneklerine yer veriliyor. Toplam 28 adet dairenin yer aldığı Yeniköy Konakları projesinde 2+1 planındaki dairelerin büyüklükleri brüt 100 metrekare olacak şekilde dizayn edildi.

Geniş yaşam alanlarının sunulduğu projede toplam 28 adet daireye yer veriliyor. 3 cephe açık şekilde dizayn edilen Yeniköy Konakları projesinin sosyal donatıları ve merkezi konumu dikkat çekiyor.

Celal Şen İnşaat tarafından Antalya Döşemealtı ilçesine bağlı Yeniköy Mahallesi’nde yaşama geçirilen Yeniköy Evleri projesinde tüketiciye;

Projede brüt 100 metrekarelik 2+1 dairelerde satış fiyatları 275 bin TL’den başlıyor. Brüt 125 metrekarelik 3+1 dairelerde de satış fiyatları 330 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

  • Peyzajlı yeşil alanlar, kamelya

  • Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası

  • Çocuklar için oyun alanları ve çocuk havuzu

  • Uzaktan kumandayla giriş ve çıkış yapılan açık otopark

  • Şifreli bina girişleri, görüntülü diyafon

  • Mutfaklarda 3’lü ankastre set, otomatik panjur gibi hizmetler sunuluyor.