Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Yenikonak İnşaat Neorama Söğütözü’nde ofisler hemen teslim

Yenikonak İnşaat kalitesiyle Ankara’nın Çankaya ilçesinde yaşama kazandırılan Neorama Söğütözü projesinde bulunan ofislerin teslimleri hemen yapılabiliyor.

Başkentin en merkezi ilçelerinden bir tanesi olan Çankaya ilçesinde yaşama kazandırılan Yenikonak İnşaat projesi Neorama Söğütözü projesinde 92 adet ofis ve 6 adet de dükkân yer alıyor. Fiyatların 700 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede yer alan ofislerin teslimleri ise hemen yapılabiliyor.

Ankara’nın en merkezi ilçelerinden Çankaya’da yaşama geçirilen Neorama Söğütözü projesinde yer alan ofislerin metrekare büyüklükleri ise 89 metrekareden başlangıç göstererek 680 metrekareye kadar yükseliyor. 6 adet dükkân ve 92 adet ofise yer verilen projedeki ofisler de hemen teslim avantajı sunuluyor.

4 bin metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan proje 24 katlı tek bir blok şeklinde hayata geçiriliyor. Kaliteli ve prestijli çalışma alanları sunulan proje sektörün kaliteli ve güvenilir isimlerinden Yenikonak İnşaat tarafından yaşama geçiriliyor.

Yenikonak İnşaat Neorama Söğütözü projesinde birinci ve on üçüncü katlarda her katta 6 ofis, on dördüncü ve on dokuzuncu katlarda her katta 4 adet ofis, yirminci ve yirmi birinci kartlarda dubleks ofisler bulunuyor.

Banka kredisi kullanarak ofis alımına uygun olan Neorama Söğütözü projesinde ofis fiyatları 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Hemen teslim avantajı sunulan proje metro hattına 400 metre uzaklıkta yer alıyor.

Neorama Söğütözü projesinde yer alan modüler sistem sayesinde ofisler birleştirilerek daha elverişli ve tercihe göre değişen çalışma alanları oluşturulabiliyor. Ankara Çankaya’da hayata geçirilen Neorama Söğütözü’nde hem ofis hem de dükkanlar yer alıyor. Neorama Söğütözü modern mimarisiyle dikkat çekiyor.

Sosyal bir yaşam alanı sunulan Neorama Söğütözü’nde yer alan projede yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı salonları
• Yürüyüş alanları
• Restoran
• Kafe