Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Yenibosna’da yükselen Borsa Kule’de ön talep toplanıyor

İstanbul Yenibosna’da hayata geçirilen Borsa Kule’de ön talep toplanıyor. Kıymetli maden ve taş ticaret merkezi olarak tasarlanan proje yükseldiği konumu ile öne çıkıyor.

KUYAŞ tarafından hayata geçirilen Borsa Kule projesi, İstanbul Avrupa Yakası ve Yenibosna’da yaşama kazandırılıyor. Ön talep toplama aşamasındaki Borsa Kule, kuyumculara özel kıymetli maden ve taş ticaret merkezi olarak tasarlandı.

BORSA KULE FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Borsa Kule, 15 katlı ve az katlı bloklardan meydana geliyor. Ticari ünitelerin büyüklükleri 80 metrekare ile bin metrekare arasında değişen Borsa Kule; Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası Binası (A Blok) ve Borsa Kule binası (B Blok) olmak üzere 2 ayrı bloktan oluşuyor.

Borsa Kule’de ön talep dönemine özel yüzde 10 KDV indirimi uygulanıyor. Ayrıca 31 Mart 2019’a kadar 60 ay senetle, bankasız ve kredisiz ödeme fırsatı sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Borsa Kule’nin bir cephesi Basın Ekspres Caddesi'ne, bir cephesi Terziler Sitesi'ne, diğer bir cephesi de ATV Stüdyoları'na bakıyor.