EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeni Yapı'nın Alibeyköy'deki projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yeni Yapı tarafından Alibeyköy'de konumlandırılacak olan proje için çn talep toplanmaya başlandı.

Yeni Yapı'nın Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen 21 Ocak 2016 tarihli ihalede 168 milyon 150 bin lira teklifle kazandığı Alibeyköy arsası için çalışmalar başladı. Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planı ve ismin henüz açıklanmadığı projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konutların yanı sıra bahçeli dubleks ve teras villalar yer alıyor.

5. Levent projesine yakın bir konumda 35 bin 856 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Yeni Yapı Alibeyköy projesinde toplam 362 konut ve 12 adet ticari ünitenin yer alması bekleniyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM bağlantılarına oldukça yakın olan projeden; Türk Telekom Arena Stadı'na, Hasdal Kavşağı'na, AKOM'a ve Maslak'a kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Ön satışlarına Mart ayı içerisinde başlanacağı öngörülen Yeni Yapı Alibeyköy projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.burasiyeniistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.