EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeni Nesil Eyüp’te Ramazan ayına özel yüzde 15 indirim

Ortadoğu Grup tarafından Eyüp’te hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesinde Ramazan ayına özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul’un Eyüp bölgesinde Ortadoğu Grup güvencesiyle yükselen Yeni Nesil Eyüp projesi 2+1 ve 3+1 olmak üzere 222 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor.

Yeni Nesil Eyüp projesinde 2+1 daireler 113 ile 121 metrekare, 3+1 daireler 121 ile 150 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Yüzde 73’ü yeşil alanlara ayrılan projede basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik hizmeti, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Yeni Nesil Eyüp projesi Maslak’a 12 kilometre, Mecidiyeköy’e 10 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 12 kilometre, Levent’e 12 kilometre, Beşiktaş’a 2 kilometre, Şişli’ye 8 kilometre ve Haliç Köprüsü’ne 7.5 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Yeni Nesi Eyüp’te Ramazan ayına özel peşin alımlarda yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Proje kapsamında daire fiyatları 796 bin TL’den başlangıç gösteriyor.