EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeni Kavala Evleri’nin ilk etap çalışmaları başladı

İstanbul Avrupa yakası bağcılar’da konumlandırılan C’C Yapı projesi Yeni Kavala Evleri’nin ilk etap çalışmalarına start verildi.

İstanbul Avrupa yakasının en kalabalık ve en merkezi ilçelerinden biri olan Bağcılar’da sektöre kazandırılacak Yeni Kavala Evleri’nin ik etabı için çalışmalara başlandı. projede yer alan daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Konut büyüklükler96-160 metrekare arasında değişiklik gösterecek.

Tamamı 2+1 ve 3+1’lerden oluşan projede 2+1 dairelerin fiyatı 403 bin TL’den başlayıp 440 bin TL’ye kadar yükseliyor. 3+1 dairelerin fiyatları ise 584 bin TL’den başlayıp 740 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 35 peşinat ödeyerek kalan kısım için de 18 ay vade imkanına sahip olabiliyor. Ek olarak projeden daire almak isteyenlerin standartlarına ve ödeme koşullarına uygun alternatif planlar da düzenlenebiliyor.

İstanbul Avrupa yakasının hızlı gelişen ilçesi Bağcılar’da yepyeni bir sunmaya hazırlanan Yeni Kaval Evleri projesi Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu’na yakın konumda bulunuyor.

Geniş sosyal imkanlarıyla da dikkat çeken projede fitness merkezi, yüzme havuzu, kafeterya, çocuklar için oyun alanları, geniş yeşil alanlar, otopark hizmetleri gibi özellikler bulunuyor.

Projede teslimlerin ise Haziran 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.