Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Yeni Fikirtepe'nin ilk projesi teslim ediliyor

İstanbul'un ilk kentsel dönüşüm bölgelerinden Fikirtepe'de teslim heyecanı başladı. Bölgede ilk teslim edilecek proje ise Pana Yapı'nın Brooklyn Park projesi olacak.

Fikirtepe'de kentsel dönüşüm ilk meyvesini veriyor. Pana Yapı tarafından kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen Brooklyn Park projesi Aralık ayında teslim edilmeye hazırlanıyor. Yeni Fikirtepe'nin en gözde projeleri arasında gösterilen Brooklyn Park'ta inşaatın tamamlanmasının ardından dış cephe giydirme çalışmaları başladı.

Lokasyonuyla dikkat çekiyor

E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne yakınlığıyla bölgedeki projeler arasında bir adım öne çıkan Brooklyn Park'ta satışların yüzde 80'i tamamlandı. 113 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede 731 konut ve 13 ticari ünite yer alıyor.

Fiyatlar 492 bin liradan başlıyor

Uygun ödeme koşullarıyla satışların devam ettiği projede 60 ay sıfır faiz kampanyası da sürüyor. Daire fiyatlarının 492 bin liradan başladığı projeden ev sahibi olmak isteyenler aylık 4 bin 500 - 5 bin TL ödeyerek projeden daire satın alabiliyor. Projeden banka kredisi kullanarak daire satın almak isteyenler ise düşük faiz avantajından yararlanarak anlaşma bankalar aracılığı ile yüzde 0,95 faiz oranından faydalanabiliyor.

Fikirtepe'nin en fazla sosyal tesis alanına sahip projesi

Toplamda 14 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Brooklyn Park'ın 5 bin 200 metrekarelik kısmı peyzaj ve sosyal donatı olarak ayrıldı. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası, tenis kortu ve Türk hamamının yanı sıra her türlü ihtiyacın karşılanabileceği bir alışveriş merkezini de yer alıyor.