EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yedi Mavi'den yüzde 5 peşinatla daire sahibi olmak mümkün

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Kazlıçeşme'de yer alan TOBB'un arazisi üzerinde hayata geçirilen Yedi Mavi projesi yatırımcılarına yüksek prim vadediyor

Zeytinburnu sahilinde Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığında yükselen Yedi Mavi projesinin satışlarına başlandı. İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Kazlıçeşme'de TOBB'un 63 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Yedi Mavi projesinde bin 47 daireye yer veriliyor. Projede alanları 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje, yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadediyor.

İlk üç ayda yüzde 10 kazandırdı

Geçtiğimiz hafta lanse edilerek basın mensuplarının beğenisine sunulan Yedi Mavi projesinin ön satışlarına Haziran 2016'da başlandı. Satışa çıktığı ilk üç ayda yatırımcısına yüzde 10 kazandıran projenin yüzde 18'lik kısmı bu dönemde satıldı. Konut yatırımcılarından büyük bir ilgi gören Yedi Mavi projesinde rezidansların yanı sıra ofisler, AVM ve 110 odalı bir apart otel de yer alıyor.

Yüzde 5 peşinatla konut satın alınabiliyor

Daire fiyatlarının 1 milyon 200 bin TL ile 7 milyon 500 bin TL arasında değiştiği Yedi Mavi'den yüzde 5 peşin vererek ister 120 ay yüzde 0.70 faiz oranıyla, ister 60 ay yüzde 0.42 faiz oranıyla daire sahibi olunabiliyor. Metrekare birim fiyatlarının 13 bin TL'den başladığı projenin Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Lokasyonuyla fark yaratacak

Sakinlerine trafiksiz bir yaşamın kapılarını aralayacak olan Yedi Mavi projesi Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM gibi ulaşım akslarının yanı sıra Aralık ayında tamamlanarak hizmete açılacak olan Avrasya Tüneli'ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Sakinlerine yemyeşil bir hayat sunuyor

"İstanbul'un yeni hediyesi" sloganıyla yola çıkan Yedi Mavi toplamda 6 bloktan meydana geliyor. 63 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Yedi Mavi projesinde her 10 bin dönüme bir blok inşa ediliyor. Yüzde 80'i yeşil alan olarak ayrılacak projede 50 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor.

http://www.yedimavi.com.tr/