EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yedi Mavi'de yüzde 20 peşin 60 ay vade fırsatı!

İstanbul Avrupa Yakasının merkez ilçelerinden Zeytinburnu’nda dev bir yatırımla hayata kazandırılan Yedi Mavi projesinde daire fiyatları 1 milyon 348 bin TL’den başlıyor.

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığında Zeytinburnu’nda konumlandırılan Yedi Mavi projesinde toplam 848 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 400 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Lüks standartlarda tasarlanan daire seçeneklerinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1’lere yer veriliyor. Konutların yanı sıra rezidans ve ofislerinde bulunduğu proje 63 bin 500 metrekare lan üzerinde 17 katlı 6 blok şeklinde tasarlandı.

Anahtar teslimlerinin Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projede rezidans, ofis, AVM ve apart otel bulunuyor. Karma konseptli projenin en çok dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de merkezi konumu. Yedi Mavi projesi İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 kilometre uzaklıkta, İstanbul Atatürk Havalimanı’na, İDO Yenikapı Terminali’ne ve E-5 Otoyolu’na sadece 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Fiyatların 1 milyon 348 bin TL’den start alıp 10 milyon TL’ye kadar yükseldiği Yedi Mavi projesindeki dairelerin metrekare birim fiyatları ise 13 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Yüzde 20 peşinle konut satın alınabilen projede geri kalan kısım ise 60 ay vade ile ödenebiliyor. Ek olarak şirket bünyesinden yüzde 30 peşinat verip yüzde 10 ara ödeme yapıldıktan sonra kalan konut bedeli der 36 aya kadar vadeyle tahsil edilebiliyor.

Sosyal olanaklarıyla göz dolduran Yedi Mavi projesinde rezidans sakinlerine,

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Deniz manzarası

  • Su Deposu

  • Hidrofor

  • Jeneratör

  • Asansör gibi hizmetler sunuluyor.