EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yedi Mavi'de 1 milyon 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla 60 ay 0 faiz avantajı

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından sektöre kazandırılan Yedi Mavi’de 60 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden biri Zeytinburnu’na bağlı Kazlıçeşme lokasyonunda Kennedy Caddesi üzerinde hayata geçirilen büyük ortaklık projesi Yedi Mavi’de konut alıcılarına 60 aya varan vade imkanlarıyla yüzde 0 faiz avantajı sağlanıyor.

Projeden daire sahibi olmayı kolaylaştıran cazip ödeme seçenekli projede kalan daireler için fiyatlar güncellendi. İstanbul Zeytinburnu’nda deniz kıyısında ayrıcalıklı bir yaşam vaadiyle yükselen Yedi Mavi’de 2018 Mart güncel fiyatlarına göre,

  • 1+1 dairlerde fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

  • Projede yer alan 2+1 dairelerde 2 milyon 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 3+1 dairelerde 3 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 4+1 dairelerde ise 6 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor.

Karma konseptte tasarlanan Yedi Mavi projesinde yer alan konutların metrekare fiyatları ise 19 bin 859 TL’den başlangıç gösteriyor.
Alt katlarından itibaren eşsiz bir deniz manzarası sunan projede 17 katlı 6 blok bulunuyor. Toplam 848 adet daireye yer verilen projede 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut tiplerine yer verildi.

60 ay vade ve yüzde 0 faiz imkanıyla konut sahibi olma şansı tanınan proje karma konseptte hayata geçirildi. Proje kapsamında, rezidans, apart otel, alışveriş merkezi ve konutlar yer alıyor. Bölgenin değerine değer katan proje Zeytinburnu ilçesine bağlı Kazlıçeşme Kennedy Caddesi üzerinde konumlandırıldı.

Merkezi konumu ve değerli lokasyonlarıyla dikkat çeken İstanbul Deniz Otobüsü (İDO) Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 kilometre uzaklıkta yer alan proje, Atatürk Havalimanı ve İDO Yenikapı Terminali ile E-5 Otoyolu’na sadece 5 kilometre mesafede konumlanıyor.
Rekor ihale ile İstanbul’daki TOBB Zeytinburnu arazisi üzerinde yaşama geçirilen Yedi Mavi projesinde proje sakinlerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal olanaklar hazır bulunuyor.

Başarılı mimar Murat Tabanlıoğlu tasarımıyla yükselen Yedi Mavi denizle şehrin dokusunu buluşturan güzel bir modern mimari örneği olarak Zeytinburnu sahilde yükseliyor.