EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

YDA Center’da 2018 teslimli ofis fiyatları 592 bin TL’den başlıyor

YDA Grup güvencesiyle Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da sektöre kazandırılan YDA Center projesinde ofis fiyatları 592 bin TL’den start alıyor.

Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’ya bağlı Kızılırmak Mahallesi’nde YDA Grup kalitesi ve güvencesiyle yaşama kazandırılan YDA Center projesi ticari konseptte inşa ediliyor. Projede ofis ve dükkân seçeneklerine yer veriliyor.

Başkentin en özel lokasyonunda yaşama kazandırılan projede toplam 567 adet ofise yer veriliyor. Farklı stillerde ofis ve dükkân seçeneklerine yer verilen YDA Center projesi 27 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede yer verilen ticari birimlerin büyüklükleri ise 57 metrekareden başlangıç gösterip 8000 metrekareye kadar yükseliyor.

YDA CENTER PROJESİNDE TOPLAM 567 ADET OFİSE YER VERİLİYOR

Anahtar teslimlerinin Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen ticari konseptli projede toplam 567 adet ofis seçeneğime yer veriliyor. 27 bin metrekare alan üzerinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde YDA Grup tarafından inşasına başlanan ve tamamlanmak üzere olan YDA Center ticari projesinde büyüklükleri 57 metrekare ile 8 bin metrekare arasında değişiklik gösteren ofis seçeneklerine yer veriliyor.

Projede yer alan ofislerin teslimleri ise bu yılın eylül ayında yapılacak. Kısa bir süre sonra teslimlerin başlaması hedeflenen YDA Center projesinde karlı yatırım avantajları ve yüksek kalite standartlarında başkentin merkezinde çalışma alanları sunuluyor.

Banka kredisi kullanılarak ofis satın alımlarına uygun olan YDA Grup YDA Center projesinde zengin sosyal olanaklara da yer veriliyor.
Özellikle ulaşımın merkezindeki konumu ile dikkatleri üzerine çeken YDA Center projesi içinden Ankaray ve metro geçmesiyle sektörde ses getiriyor.

YDA CENTER SOSYAL OLANAKLAR

YDA Group YDA Center projesinin sosyal olanakları arasında ise;

  • Alışveriş merkezi

  • Kreş

  • Market

  • Güvenlik

  • 7/24 Kameralı güvenlik sistemleri

  • Kapalı otopark yer alıyor.