EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün açılışı en çok bu projelere yarayacak

Sur Yapı tarafından Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne çok yakın bir konumda yükselen İlkbahar ve Gölbahçe Evleri'nden daire alanlar karlı çıkacak.

Sur Yapı'nın İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Sultanbeyli'de konumlandırdığı İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projeleri 26 Ağustos'ta açılışı gerçekleştirilecek olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla dikkat çekiyor. 3. Köprü'ye komşu konumda olması sebebiyle yatırımcısına yüksek prim vadeden projelerden 0,70 vade 120 ay sabit taksit veya 0,42 vade 60 ay sabit taksit ödemeleriyle ev sahibi olunabiliyor.

Sur Yapı İlkbahar lokasyonuyla dikkat çekiyor

İki etaptan oluşan İlkbahar projesinde toplam 456 konut yer alıyor. İlkbahar’da gül ağaçlarının süslediği bahçeler, lavantalar, rengârenk meyve ağaçlarıyla stresten uzakta bir yaşamın kapıları aralanıyor. Yüzme havuzları, fitness salonlar, sauna ve sosyal tesislerin yer aldığı projelerde çocuk oyun alanları da bulunuyor.

Az katlı yatay mimarisi ile avantaj sunan İlkbahar, kuzey ormanlarına, Paşaköy gişelerine, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne ve TEM otoyoluna yakınlığıyla öne çıkıyor. Proje aynı zamanda faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor.

Gölbahçe Evleri'nde çocuklar için her şey düşünüldü

21 dönüm arsa üzerine inşa edilen Gölbahçe Evleri projesi 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin metrekare göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor. Projeyi çevreleyen bir bisiklet yolunun da yer aldığı projede ayrıca çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek, hayal güçlerini çalıştıracak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde birbirinden farklı ve eğlenceli oyun/spor alanları bulunuyor.