Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde ilk kazada bir kişi hayatını kaybetti

İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasını 3'üncü kez birleştiren Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde yaşanan ilk kazada bir kişi hayatını kaybetti.

Sabah saatlerinde meydana gelen kazaya köprüdeki ince işleri yapan işçiler şahit oldu. Görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre, kaza selfie yüzünden yaşandı. İddialara göre, bir TIR sürücüsü Asya'dan Avrupa'ya geçişte köprünün orta yerinde, en sağ şeritte aracını durdurdu. TIR sürücüsü ve oğlu araçlarından inip fotoğraf çekmek için orta bariyere çıktı. Bu sırada arkadan gelen bir kamyon TIR'a çarptı. Çarpmanın etkisiyle fotoğraf çektiren TIR sürücüsü zemine düştü. Bariyerle aracının arasına sıkıştı. Kazada ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan TIR sürücüsü hayatını kaybetti, sürücünün oğlunun da aralarında bulunduğu 3 kişi yaralandı.

Yoğunluk yaşandı

Kaza sebebiyle Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde ilk kez Asya-Avrupa geçişi durdu. Polis ekipleri vinç yardımıyla kaza yapan araçları kaldırmaya çalışırken diğer yandan da trafiği kontrollü şekilde akışını sağladı. Kaza nedeniyle köprünün diğer istikametinde de trafik yoğunluğu yaşandı. Yaklaşık 2 saatlik bir çabanın sonunda araçlar olay yerinden kaldırıldı ve trafik normale döndü.