EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yatırımcının yeni gözdesi Beytepe!

Ankara'nın sürekli gelişen ve yenilenen lokasyonlarından Beytepe son zamanlarda hem yatırımcının hem de oturumcunun gözdeleri arasındaki yerini aldı.

Ankara'nın son dönemdeki popülerliğii artıran lokasyonlarının başında gelen Beytepe'nin hızlı gelişimine dikkat çeken MiaVitapa Beytepe Yatırımcısı Nurettin Yılmaz “Beytepe fark yaratan konumu ve yaşam standartlarını yükselten kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi” şeklinde konuştu.

Beytepe semtinin güncel durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Nurettin Yılmaz, konut projelerinde özellikle lokasyonunun çok önemli olduğunun altını çizerek, :“Beytepe, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Ankara’daki eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi konumunda olan bir semt. Konut projelerinde lokasyon neden önemli; örneğin Ankara'nın çok sayıda bölgesinde başarılı konut projelerinin inşa edildiğini görüyoruz. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek.”

Ankara'nın Beytepe semtinde sektöre kazandırılan MiaVita Beytepe projesinde 1+1, 1+1 loft, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan daire seçenekleri konut alıcısının beğenisine sunuluyor. Son dönemde Ankara'nın en gözde yerleşim yerleri arasındaki yerini alan Beytepe'de yükselen MiaVita Beytepe projesi Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. güvencesi ile sektöre kazandırılıyor.

5 bin metrekare parsel alanda konumlandırılan projede toplam 114 adet daireye yer veriliyor. MiaVita Beytepe’de, cep sineması, sauna, yüzme havuzu ve otopark hizmetleri de konut sahiplerine sunulacak olan ayrıcalıklar arasındaki yerini alıyor. merkezi ve popüler konumuyla oldukça ilgi gören MiaVita Beytepe konut projesi; Hacettepe Üniversitesi’ne 5.8, Bilkent Üniversitesi’ne 5.9, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne 14, Başkent Üniversitesi’ne 11 km uzaklıkta olan proje Haziran 2018’de tarihinde sahiplerine verilecek.