EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yatak odalarında teknolojik dokunuşlarla daha çok konfor sağlanıyor

Loda Mobilya tarafından teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanılarak yatak odalarındaki konfor üst seviyeye taşındı.

Beğeni düzeyi ve beklentileri yüksek kişilere yönelik seçkin tasarımları, sunduğu hizmet kalitesi ile çalışmalarına yön veren Loda Mobilya, koleksiyonlarıyla da farkını ortaya koyuyor. Günümüzde yatak odalarımız, günün tüm yorgunluğundan arındığımız, dinlendiğimiz yaşam alanlarımız haline geldi. Dolayısıyla yatak odalarımızın daha konforlu olmasını istiyoruz. Kullanıcılarının beklentilerini tasarımlarına yansıtan Loda Mobilya, konfor anlayışını yeni koleksiyon ürünü olan Sır Yatak Odası ile yeniden yorumladı.

Yatak Odasında TV Keyfi

TV’li ve TV’siz olmak üzere iki ayrı kullanım sunan Sır yatak odası, keyifli kullanımının yanı sıra, hem şık hem de ergonomik bir yapı sunuyor. Farklı ihtiyaçlar düşünülerek oluşturulan tasarımda; yatak başındaki Led ışıklandırma sistemi, hem ortama sıcak bir atmosfer sağlıyor, hem de kitap okuma ışığı olarak kullanılabiliyor.

Sürgülü kapaklı gardıropta kullanılan füme rengi aynalar ortama derinlik katarken aynı zamanda ışığı da dengeliyor. Sır Komodin ve Şifonyer ise, özel metal üzeri ahşap kaplama ayakları ile sağlamlığı tanımlıyor. Yerli ceviz ahşap aksam malzeme kullanılarak üretilen komodinler, ahşabın doğallığını yatak odanıza getiriyor.