Sinpaş Gökorman
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Gökorman İstanbul Anadolu / Ümraniye 359.000 TL - 1.665.000 TL Proje Detayı
Meydan Ardıçlı
2 Yıl Sonra Teslim
Meydan Ardıçlı İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Propa Vista
1 Yıl Sonra Teslim
Propa Vista İstanbul Anadolu / Kartal 380.000 TL - 649.000 TL Proje Detayı
Vadi Koru
1 Yıl Sonra Teslim
Vadi Koru İstanbul Avrupa / Sarıyer 590.000 TL - 1.900.000 TL Proje Detayı

Yaşam Plus Bağcılar'da Babalar Günü'ne özel indirim fırsatı

Teslimlerine kısa bir süre kalan Yaşam Plus Bağcılar projesinde son dairelerin satışları sürüyor. Projede Babalar Günü'ne özel yüzde 2 indirim fırsatı sunuluyor.

Diztaş İnşaat imzasıyla Bağcılar'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Yaşam Plus Bağcılar projesinde Babalar Günü'ne özel bir kampanya başladı. Kampanya hakkında bilgi veren Diztaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Diril, "Yaşam Plus Bağcılar projemizde teslimlere en yakın zamanda başlayacağız. Satışlarımızı büyük ölçüde bitirdik. Stoğumuzdaki sınırlı sayıda daire için de yaza girmişken bir kampanya yapmak istedik. Burada satış ofisimize genelde aileler geldiği için ikna edilen son kişiler de hep ailenin babası oluyor. Bu yüzden değerli babalarımız için Babalar Günü’ne özel 18-19 Haziran günlerinde 'ilave yüzde 2' indirim fırsatı sunacağız" dedi.

Yaşam Plus Bağcılar’daki ticari alanlara da değinen Hüseyin Diril, "Projemizin metro istasyonuna yakın oluşu, araç ve insan trafiğinin yoğunluğu nedeniyle yan yana 17 dükkandan oluşan küçük bir meydan AVM konseptinde ticari alanlar oluşturduk. Burada cafe, restoran, süpermarket, giyim ve diğer hizmet sektörüne hitap eden, bölge insanının tüm ihtiyaçlarını bir kalemde karşılayabileceği mağazalar olacak. Projemizde teslimlerin başlayacak olmasıyla birlikte bu ticari alanlarımızı da satışa açtık" dedi.

Daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor

Teslimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan Yaşam Plus Bağcılar projesinde 6 katlı tek blok ve 13 katlı tek blokta toplam 100 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 132 metrekare ile 275 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Daire fiyatlarının 400 bin TL'den başladığı projede yüzde 50 peşin ödeme yapanlara 12 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 2 bin 400 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, kapalı otopark ve sauna gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.