EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yaşam Park Konutları projesi 3+1 ve 4+1 seçenekleri ile dikkat çekiyor

Mersin Anamur’da yaşama kazandırılan Yaşam Park Konutları projesi, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden meydana geliyor. Proje, site konseptiyle dikkat çekiyor.

Özütaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Yaşam Park Konutları projesi, Mersin Anamur’da yaşama kazandırılıyor. Site konseptinde tasarlanan Yaşam Park Konutları projesi, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

49 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Yaşam Park Konutları; 5 bin 140 metrekare üzerinde 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 49 adet konuttan meydana geliyor. Yaşam Park Konutları’ndaki konutlar 200 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Projede yer alan 3+1 daireler 200 metrekare, 4+1 daireler ise 240 metrekare büyüklükte tasarlandı.

YAŞAM PARK KONUTLARI FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Yaşam Park Konutları’ndaki konutların fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belli değil. Yaşam Park Konutları ile ilgili tüm güncel bilgilere, Özütaş İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

SİTE KONSEPTİNDE HAYATA GEÇİRİLİYOR

Site konseptinde hayata geçirilen Yaşam Park Konutları’ndaki konut sakinlerine açık ve kapalı fitness alanı, çok amaçlı spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, toplantı ve sosyal faaliyet alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Yaşam Park Konutları’nda kapalı otopark, güvenlik ve kapıcı hizmetleri de yer alıyor.

Yaşam Park Konutları’nda yer alacak olan konut sakinlerine sunulan olanaklar şöyle:

1- Fitness alanları

2- Çok amaçlı spor alanları

3- Toplantı ve sosyal faaliyet alanları

4- Çocuk oyun alanları

5- Yürüyüş alanları

6- Yeşil alan

7- Otopark

8- Güvenlik

Güncel ve hızlı haberler, projeler ve fiyatlar için konuthaberi.com sitesini takipte kalın!