EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yarımca Park Evleri’nde konutlar 155 bin TL’den başlıyor

İstanbul’a yakın konumu ve iş olanaklarıyla dikkat çeken Yarımca Park Evleri projesinde konut fiyatları 155 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Türköz İnşaat güvencesiyle Kocaeli’de yaşama geçirilen Yarımca Park Evleri projesinde 22 adet daireye, 16 adet ofise ve 52 adet de işyerine yer veriliyor.

Karma yapıda hayata kazandırılan Türköz İnşaat Yarımca Park Evleri projesinde yer alan dairelerin fiyatları 155 bin TL’den başlayarak 387 bin TL’ye kadar yükseliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer verilen Yarımca Park Evleri projesinde 22 tane daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 67 metrekareden başlayarak 196 metrekareye kadar yükselebiliyor.

1+1’den 4+1’e kadar geniş bir kitleye hitap eden projedeki 1+1 dairelerin fiyatları 155 bin TL olarak belirlendi. 3+1 dairelerin fiyatları 285 bin TL olarak ve 4+1 dairelerin bedeli de 387 bin 500 TL olarak belirlendi.

Yüzde 20 peşinat ödeyerek daire satın alınabilen projeden banka kredisi kullanılarak konut sahibi olunabiliyor.

11 bin 158 metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan proje 3 blok şeklinde yükseliyor. A ve B bloklarında konutlara yer veriliyor. Karma konseptte inşa edilen projede dairelere, ofislere ve iş yerlerine alan ayrıldı. Teslimlerin Haziran 2018 tarihinde yapılması beklenen projenin tamamlanmasıyla alıcısına yüzde 20 prim sağlaması bekleniyor.

En düşük konut bedelinin 155 bin TL en yüksek konut bedelinin 387 bin 500 TL olarak belirlendiği projede bir adet kapalı otopark bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen projede bir adet su deposu da yer alıyor.

Kocaeli Körfez’de inşa edilen Türköz İnşaat projesi Yarımca Park Evleri konumu ile alıcı ve yatırımcıdan ilgi görüyor. Projenin tamamlandıktan sonra yatırımcısına yüzde 20 kazanç sağlayacağı tahmin ediliyor.