EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yamaç Sağlık Rezidans İzmir’de 10 yıl kira garantisi!

Yanık Sağlık Grubu tarafından İzmir’de hayata geçirilen Yamaç Sağlık Rezidans projesinde 10 yıl kira garantisi sunuluyor.

Rezidans, bakımevi ve hastane hizmetlerini tek bir çatı altında buluşturmayı başaran Yanık Sağlık Grubu imzalı Yamaç Sağlık Rezidans İzmir’de sektöre kazandırılıyor.

Alanında önemli bir ivme yakalayan projede 3 farklı konsept bir arada tüketiciye sunuluyor. Yamaç Sağlık Rezidans projesinde hem rezidans, hem bakımevi hem de hastane bir arada yer alıyor.

İzmir’de yaşama kazandırılan Yamaç Sağlık Rezidans projesinde konut alıcısına 1+1 ve 2+1 planında tasarlanan daire seçenekleri sunuluyor. İzmir’de ayrıcalıklı bir konumda yaşama kazandırılan projede 10 yıl kira garantisi avantajı sunuluyor.

Yamaç Sağlık Rezidans projesinde hem sağlıklı hem de eğlenceli bir yaşam sürmenin vaadinde bulunuyor. Ayrıcalıklı ve ekstra hizmetlerle donatılmış bir yaşam alanı sunan projede sağlıklı yaşam evlerine de yer veriliyor.

Yamaç Sağlık Rezidans projesi içerisinde yer verilen sağlıklı yaşam evleri ve palyatif bakım biriminde özellikle palyatif bakım alanında Alzheimer hastalarının bakımına kadar çok geniş bir alanda standartların üzerinde sağlık hizmetleri sunulmasının garantisi veriliyor.

Yamaç Sağlık Rezidans projesinin fiyat listesi, daire büyüklükleri, teslim tarihleri ve ödeme planı gibi bilgileri henüz paylaşılmadı. Proje hakkındaki tüm merak edilenlerin önümüzdeki birkaç hafta içerisinde duyurulması bekleniyor. Yamaç Sağlık Rezidans hakkındaki tüm güncel bilgi ve kampanyaları Konut Haberi sitemizi takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

Yamaç Sağlık Rezidans projesinin sosyal olanakları arasında ise; güvenlik, otopark, 7/24 Sağlık hizmeti, kapalı havuz, fizik tedavi, hastane, hobi alanı, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, açık yüzme havuzu, açık otopark, yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları ve peyzaj alanları gibi hizmetler yer alıyor.