EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yalova'da gayrimenkul sahibi olan yaşadı!

Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle hazırlanan REIDIN emlak endeksi Nisan ayı raporu açıklandı. Rapora göre konut fiyatlarının en çok arttığı il Yalova oldu.

Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle hazırlanan REIDIN emlak endeksine göre, Türkiye’nin en büyük 7 şehrinde geçen yılın Nisan ayına göre satılık konut fiyatları en çok yükselen il yüzde 32,64 ile Yalova olurken onu Çanakkale ve Antalya takip etti. Kiraların en çok yükseldiği şehir ise yüzde 29,09 ile Ordu olurken onu izleyen iller Çanakkale ve İstanbul oldu.

Asya yakası, Avrupa yakasını solladı

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksine göre, İstanbul Asya yakasındaki projelerin fiyatları, Avrupa yakasına kıyasla 8,8 puan fazla artış gösterdi.

Van'da yer alan konutlar kendini 15 yılda amorti ediyor

Amortisman süresi bakımından, satın alınan evlerin kiraya verildiğinde alış fiyatını en kısa sürede çıkarabildiği illerin başında 15 yıl ile Van gelirken, amortisman süresinin en uzun olduğu şehir 24,3 yıl ile Aksaray olarak gerçekleşti.

Yıllık brüt kira getirisi bakımından en yüksek getiri oranı Van’da görülürken, en düşük getiri oranına sahip ilimiz Aksaray olarak gerçekleşti.