EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yakapark Yakacık'ta ön talep dönemi devam ediyor

Y. Gülhan İnşaat tarafından İstanbul Kartal Yakacık’ta yaşama kazandırılan Yakapark Yakacık Kartal projesinde ön talepler alınmaya devam ediyor.

İstanbul Anadolu Yakasının en çok tercih edilen lokasyonlarından bir tanesi olan Kartal Yakacık’da yaşama kazandırılan Yakapark Yakacık Kartal projesinde yoğun ilgiyle ön talepler toplanmaya devam ediyor.

Anadolu Yakası ilçelerinin en işlek lokasyonlarından Kartal Yakacık bölgesinde Y. Gülhan İnşaat kalitesiyle yaşama geçirilen konut projesi Yakapark Yakacık Kartal’da kalabalık aile yaşamına uygun daire seçenekleri bulunuyor.

Geniş bir yelpazeye hitap eden projede konut alıcısına 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 81 metrekareden başlangıç gösteriyor ve 294 metrekareye kadar yükseliyor. Geleneksel aile yaşamına uygun biçimde tasarlanan konutlarda alıcıya geniş ve düzenli yaşam alanları sunuluyor.

Yakapark Yakacık Kartal konut projesinde toplam 166 adet daireye yer verildi. 3 blok şeklinde tasarlanan projede bir blokta 16 kat diğer iki blokta ise 12 kat yer alıyor. Sosyal imkanları ve merkezi konumu ile dikkat çeken projede ön talepler alınmaya devam ediyor. Duyurulduğu günden bu yana dikkatleri üzerine çekmeyi başaran projede resmi satışların ise nisan ayı içerisinde start vermesi planlanıyor.

Yakın zamanda resmi satışlarının başlaması hedeflenen projede anahtar teslimlerinin ise Ekim 2019 tarihinde yapılması bekleniyor.

Geniş aile yaşamına hitap eden yapısı, bünyesinde tasarlanan sosyal yaşam alanları ve Kartal’daki konumu ile dikkat çekmeyi başaran Yakapark Kartal Yakacık projesi Y. Gülhan İnşaat kalitesi ve güvencesiyle yükseliyor. Projedeki resmi satışların önümüzdeki ay içerisinde başlaması planlanıyor.