EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Winlife Pendik’te 332 bin TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay kira garantisi

İstanbul Avrupa Yakasının hızla gelişen ilçelerinden Pendik’te sektöre kazandırılan Winlife Pendik projesinde alıcıya 2 yıl kira garantisi sunuluyor.

Sektörün kaliteli yapılar üreten isimlerinden Hak Yapı tarafından İstanbul Pendik’te sektöre kazandırılan Winlife Pendik projesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıran avantajlar sunuluyor. Hak Yapı Winlife Pendik projesinden daire satın almak ya da yatırımını gayrimenkul alanında değerlendirmek isteyen vatandaşlara özel çeşitli avantajlar sunuluyor.

Winlife Pendik’te 2 yıl kira garantisi

Hak Yapı Winlife Pendik projesinden daire satın almak isteyenlere 24 ay (2 yıl) kira garantisi veriliyor. Winlife Pendik projesinde alıcıya 1+1 ve 2+1 formatında tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Fiyat listesi belli olan Winlife Pendik’te 1+1 tipinde tasarlanmış dairelerde fiyatlar 332 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan 2+1 tipinde tasarlanmış daireler ise 592 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ayda 2 bin TL ile 2 bin 500 TL arasında kira fırsatı

Projeden konut satın almak isteyenlere sağlanan avantajlar kapsamında 1+1 daireler için ayda 2 bin TL değerinde, 2+1 formatındaki daireler için ise ayda 2 bin 500 TL değerinde kira garantisi sunuluyor.

Sağlanan kira garantisi avantajının yanında projeden konut sahibi olmayı düşünenlerin hayallerini gerçekleştirmesini kolaylaştıracak ödeme imkanları da tanınıyor. Winlife Pendik konut projesinde alıcının şartlarına uygun olarak farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleriyle daire sahibi olma fırsatı

1+1’lerde 2 bin TL, 2+1’ler 2 bin 500 TL 24 ay boyunca kira garantisi verilen Winlife Pendik projesinden konut yatırımı yapmayı düşünenlerin vakit kaybetmeden avantajlar için satış ofislerinden bilgi almasında fayda var.
İstanbul Anadolu Yakasının sakin ve düzenli ilçelerinden gelişen Pendik’te hayata geçirilen 24 ay kira garantili Hak Yapı konut projesi Winlife Pendik’te anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Pendik’te konumlanan Winlife projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. 1+1 daireler 332 bin TL’den, 2+1 daireler ise 592 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Aralık 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Hak Yapı Winlife Pendik projesinde 1+1 daireler için 2 bin TL, 2+1 daireler için ise 2 bin 500 TL 2 yıl kira garantisi veriliyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.