EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Wind Ankara’da fiyatlar 3 milyon 250 bin TL’den başlıyor

Taha İnşaat güvencesiyle Ankara’nın Çayyolu bölgesinde inşa edilen Wind Ankara projesinde ev fiyatları 3 milyon 250 bin TL’den başlıyor.

Taha İnşaat imzasıyla Ankara’da yükselen Wind Ankara projesi 22 katlı tek kule şeklinde dizayn ediliyor. Proje, 14 villa ve 19 rezidans dairesi olmak üzere toplam 33 adet konuttan meydana geliyor. Wind Ankara projesinde 5+2 daireler 462 metrekare, 6+2 villalar ise 786 metrekare büyüklüğe sahip.

Çayyolu'nun merkezi noktası Park Caddesi üzerinde yer alan Wind Ankara prjesi doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Wind Ankara'da yer alan her daire için 4 araçlık, müstakil villalar için ise 6 araçlık otopark alanı ayrıldı. Wind Ankara projesinde ev fiyatları 3 milyon 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin Aralık 2017’de yapılması bekleniyor.

Wind Ankara projesinde 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, fitness center, spor salonu, sauna, sosyal tesis alanı, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.