EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Wind Ankara teslim için gün sayıyor

Voga Mobilya A.Ş ve Taha İnşaat Adi Ortaklığı'nın Ankara Çayyolu'nda inşa ettiği Wind Ankara projesinde teslime sayılı günler kaldı.

Markalı konut üreticilerinin Ankara'daki gözde lokasyonlarından biri olan Çayyolu'nda 16 bin 626 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Wind Ankara projesinde teslime 4 ay kaldı. İnşaat ve satış çalışmalarının hızla devam ettiği Wind Ankara projesinde; 14 villa ve 19 rezidans olmak üzere toplam 33 konuta yer veriliyor.

Alanları 462 metrekare ile 786 metrekare arasında değişiklik gösteren 5+2 ve 6+2 tipinde konutların bulunduğu projeden banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabiliyor. Projede yer alan 5+2 konutlar 3 milyon 250 bin TL'den, 6+2 konutlar ise 6 milyon 350 bin TL2den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Wind Ankara projesi hakkında açıklama bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç, “Wind Ankara, konfor sağlayacak, mimari ve iç mimari anlamında her türlü unsur projeye entegre edildi. Botanik alan, özel fitness alanı, sauna ve jakuzi olanakları ile huzur tam anlamıyla yaşanır kılınıyor” dedi.