EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Wilma Elles Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı

Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı. Elles; “Yatırımlarım en az ikiye katlandı” ifadelerini kullandı.

Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı. Yeni Şafak Gazetesi’nde yer alan habere göre; dün Almanya’nın Düsseldorf kentinde sona eren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na ünlü isimler de katıldı. Fuarda bulunan Alman oyuncu Wilma Elles kazancıyla Türkiye’de yatırım yaptığını ve yatırımlarının en az ikiye katladığını ifade etti. Türkiye’de 16 konut ve bir dükkân satın aldığını belirten Elles; “Almanya’da yaşayan bir Türkün memlekete yatırım yapması, Almanya’da yaşayan bir Almanın ise başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem bir tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki? Bence harika. Emeklilik için düşünülebilir mesela. Ben her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum. Çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. Bundan dolayı başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle gayrimenkule yatırım yapıyorum. Direk kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulunduğunda hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE’DE YAPTIĞIM YATIRIMLAR EN AZ İKİYE KATLADI

Alman oyuncu Wilma Elles, 3 yıl önce yatırım yapılan bir konutun fiyatının şimdi iki katına yükseldiğini belirtti. Türkiye’de yaşadığını hatırlatan Elles; “Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu” şeklinde konuştu.