EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Westside İstanbul'un yeni kampanyası herkesi ev sahibi yapacak

Şahinler İnşaat, Mes Turkuaz, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat ortaklığında Beylikdüzü'nde inşa edilen Westside İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı.

İstanbul'un gelişmeye devam eden lokasyonlarından Beylikdüzü'nde 73 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Westside İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Şahinler İnşaat, Mes Turkuaz, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat ortak girişimiyle yükselen projenin teslimlerine Aralık 2017'de başlanması planlanıyor.

Toplam bin 152 konutun yer aldığı proje lokasyonuyla dikkat çekiyor. Yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Westside İstanbul, E-5 ve Beylikdüzü Korusu'nun hemen yanı başında inşa ediliyor. Metrobüs durağına yakınlığıyla dikkat çeken projede alanları 20 metrekare ile bin 323 metrekare arasında değişen 116 adet cadde dükkanına da yer veriliyor.

Hem yaşam hem yatırım için büyük fırsatlar sunan projede yeni başlayan kampanya kapsamında, hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor. Projeden vadeli ödeme sistemiyle ev satın alacaklar yatırımcılara; sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor.

Daire büyüklüklerinin 40 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.westsideistanbul.com.tr adresinden ya da 444 9 066 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.