EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Western Park'ta fiyatlar 300 bin TL'den başlıyor

İttifak İnşaat imzasıyla İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Esenyurt'ta konumlandırılan Western Park projesinde satışlar devam ediyor.

Esenyurt'ta bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Western Park projesinde toplam 61 daireye yer veriliyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede alanları 106 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Aralık 2017'de tamamlanarak teslimlerine başlanması planlanan Western Park projesinden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Projede 2+1 daireler 300 bin TL'den, 3+1 daireler ise 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece'nin birbirine en yakın olduğu noktada inşa edilen projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna ve sinema mevcut.

Tek bloktan oluşan Western Park tamamlandığında dairelerin minimum bin TL'den başlaması bekleniyor. Ulaşım açısından avantajlı noktada olan Western Park projesi E-5, TEM, Tüyap, Marmara Park AVM, Bauhaus, 5M Migros ve Koçtaş gibi alışveriş noktalarına oldukça yakın bir konumda inşa ediliyor.