EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Wen Levent Residence’ta fiyatlar 380 bin TL’den başlıyor

Genyap İnşaat tarafından Avrupa Yakası’nın Levent lokasyonunda inşa edilen Wen Levent Residence’ta fiyatlar 380 bin TL’den başlıyor.

1.150 metrekare arsa üzerine kurulan Wen Levent Residence projesi, Genyap İnşaat imzasıyla Levent’te konumlanıyor. Wen Levent Residence projesi toplam 126 adet daireden meydana gelecek. Projede 1+1 ve 2+1 konut alternatifleri bulunuyor.

Wen Levent Residence’ta çocuk oyun alanı, spor salonu, bahçe, kafeterya, otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Wen Levent Residence projesi bulunduğu lokasyon itibariyle İstanbul Sapphire ve Büyükdere Caddesine oldukça yakın mesafede 4. Levent Sanayi Mahallesi'nde inşa ediliyor.

Kasım 2018’de teslim edilecek

Wen Levent Residence’ta 1+1 dairelerin ortalama fiyatı 380 bin TL’den, 2+1 dairelerin ortalama fiyatı ise 580 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Wen Levent Residence projesindeki dairelerin Kasım 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Wen Levent Residence projesi teslim edildiğinde 1+1 dairelerin 2.000 TL ile 2.500 TL'den kiracı bulması bekleniyor.