EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vita Loft Buca’da 1+1 daireler 209 bin TL’den başlıyor

İzmir’in Buca lokasyonunda Sevinç Yapı tarafından hayata geçirilen Vita Loft Buca projesinde 1+1 daireler 209 bin TL’den başlıyor.

İzmir’in gözde ilçelerinden Buca’da sektöre kazandırılan Vita Loft Buca projesinde konut teslimlerinin yıl sonunda yapılması hedefleniyor. Ödeme planları ve fiyat listesi belli olan Vita Loft Buca konut projesinde 1+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 209 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki en yüksek fiyatlı konut ise 324 bin TL olarak belirlendi.

İzmir Buca’da sektöre kazandırılan Vita Loft Buca projesinde teslimlerin yıl sonunda yapılması planlanıyor. Vita Loft Buca’nın ödeme planları ve fiyat listesi belli oldu. Projeye dair tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sevinç Yapı güvencesiyle İzmir Buca’da hayata geçirilen projede toplam 276 adet konut bulunuyor. Birçok farklı tipte tasarlanan konutlar her zevke ve her ihtiyaca uygun olarak dizayn edildi. 1+1, 2+0, 1+1 loft ve 1+1 villa tipinde konutlara yer verilen zengin seçenekler sunuluyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri tiplerine göre değişiyor. Projedeki en küçük daire 55 metrekare olarak en büyük daire ise 128 metrekare olarak tasarlandı.
Vita Loft Buca projesinde yer alan, 1+1 ve 2+0 tipinde tasarlanmış daireler 55 metrekare,2+1 tipinde tasarlanmış daireler 75 metrekare, 1+1 loft tipinde tasarlanmış dairler ise 128 metrekare büyüklükte olacak şekilde alıcısına sunuldu.

20 bin metrekare alan üzerinde Sevinç Yapı tarafından hayata geçirilen projede zengin sosyal olanaklar sunuluyor. Hem yatırımcı hem de oturumcu için ideal özelliklere sahip projede 5 bin metrekare alana yayılmış sosyal alanlar bulunuyor. Bin 500 metrekare büyüklüğünde de kapalı sosyal alanlar ve spor alanları yer alıyor.

Ödeme planlarının belirlendiği projede yüzde 50 peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. Geri kalan konut bedeli de yüzde 0,99 faizle banka kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor. Banka kredisiyle eşit taksitler halinde ödenebiliyor.

Vita Loft Buca’da; 1+1 daireler 209 bin TL ile 499 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 309 bin TL ile 324 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire almak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sağlanıyor.

Adnan Menderes Havalimanına 14 dakika mesafede konumlanan Vita Loft Buca merkezi konumuyla da alıcısını cezbediyor.
Konut teslimlerinin Aralık 2018 tarihinde yapılması bekleniyor.

Vita Loft Buca projesinin sosyal imkanları ise şöyle sıralanabilir:

• Otopark
• Açık yüzme havuzu
• Sauna
• Güvenlik
• Türk hamamı
• Fitness merkezi
• Basketbol sahası
• Voleybol sahası
• Tenis kortu
• Yürüyüş alanları
• Çocuk oyun alanları