EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Virapark Yalıncak'ta uygun fiyatlı 4+1'ler hemen teslim

Trabzon’da hayata geçirilen Virapark Yalıncak projesinde 350 bin TL’den başlayan 4+1 büyüklüğündeki evler hemen teslim ediliyor.

Trabzon’un gözde lokasyonlarından Yalıncak’ta ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralamak isteyenler Virapark Yalıncak projesindeki imkanlar ile bu hayallerine kolayca kavuşabilir. Fiyatların 350 bin TL’den başladığı projede anahtar teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

Yalıncak’ta hayata geçirilen Virapark Yalıncak projesi 13 bin 250 metrekare alan üzerinde yükselen Virapark Yalıncak’ta toplam 144 daire yer alıyor. Konutların hepsi 249 metrekare büyüklüğünde ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Virapark Yalıncak fiyatları 350 bin TL’den başlıyor 500 bin TL’ye kadar farklılık gösteriyor. 12 katlı 4 bloktan meydana gelen projede çocuk yüzme havuzu, yetişkin havuzu, oyun parkı, geniş yeşil alanlar, 210 araç kapasiteli kapalı otopark hizmeti, süs havuzları, tenis kortu, özel tasarım peyzaj alanları, kadınlar ve erkekler için sauna salonu, fitness salonu, oyun sahası, güvenlik hizmetleri, kamelyalar ve 700 metre uzunluğunda bisiklet ve yürüyüş yolu yer alıyor.