EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vira İstanbul'dan dairesini şimdi alanlar, ödemeyi taşınınca yapıyor

Gül Proje'nin İstanbul'un hızla gelişen lokasyonlarından Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Vira İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı.

Beylikdüzü'nün en değerli yatırımcılarından Gül Proje imzasıyla 92 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Vira İstanbul'da toplam 1.156 daireye yer veriliyor. Konutları yanı sıra 39 dükkanın da bulunduğu projede; alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

İlk etap teslimlerine bu yılın sonunda, ikinci etap teslimlerine ise 2018 yılının Ağustos ayında başlanması planlanan Vira İstanbul'da fiyatlar 280 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Tamamlandığında yüzde 50'nin üstünde prim yapması beklenen projeden konut sahibi olmak isteyenler; yüzde 20 indirim ve ödemeyi taşınınca yapma imkanından yararlanabiliyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, tenis kortu, yürüyüş parkuru, kreş, sauna, kapalı otopark, basketbol sahası, kafe, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu ve Türk hamamı bulunan Vira İstanbul projesinin 74 bin 500 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Beylikdüzü'nde Kavaklı Caddesi'nin sonunda inşa edilen projede, konutların yüzde 60'ı ikinci kattan itibaren deniz görüyor.