EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vira İstanbul'da yüzde 20 peşinatla daire sahibi olmak mümkün

Gül Proje imzasıyla Beylikdüzü'nde yükselen Vira İstanbul'da yüzde 20 indirim ya da 0,70 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanılabiliyor.

Gül Proje’nin Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği Vira İstanbul projesindeki kampanyaya göre; peşin ödemede yüzde 20 indirimle ya da yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0,70 faizli banka kredisiyle ev sahibi olmak mümkün.

Toplamda 92 bin metrekarelik arazi üzerinde toplam 17 bloktan oluşan projede 70 metrekareden başlayıp 200 metrekareye kadar çıkan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Toplamda bin 156 konut ve 39 dükkana da ev sahipliği yapan Vira İstanbul arazisinin yüzde 81’i yeşil alanlara ayrıldı. Canlı bir sosyal hayat sunan Vira İstanbul'da arazinin 74 bin 500 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor.

Tamamlandığında yüzde 50'nin oranında prim yapması beklenen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, tenis kortu, yürüyüş parkuru, kreş, sauna, kapalı otopark, basketbol sahası, kafe, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu ve Türk hamamı yer alıyor.