EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vira İstanbul'da yüzde 15 indirim fırsatı başladı

Gül Proje, Vira İstanbul'da başlattığı yeni kampanya kapsamında, yüzde 15 indirim ve 2 bin TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

2016'yı proje yılı ilan eden Gül Proje, Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği Vira İstanbul projesinde ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 'Aylık 2 bin TL’ye ömür boyu konfor' sloganıyla lanse edilen kampanyaya göre; peşin ödemede yüzde 15 indirim ve aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. Kampanya, 1 Kasım tarihine kadar bir ay boyunca geçerli olacak.

İnşaat çalışmaları aralıksız devam eden Vira İstanbul’un ulaşım olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Vira İstanbul, E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alıyor. Projede yer alan konutların yüzde 60'ı ise ikinci kattan itibaren deniz görüyor.

Daire fiyatları 252 bin TL'den başlıyor

Toplam bin 156 konut ve 39 ticari birime ev sahipliği yapan Vira İstanbul, 92 bin metrekare büyüklüğündeki bir arazi içerisinde hayata geçiyor. Toplam 17 bloktan oluşan Vira İstanbul, 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan geniş daire seçenekleri sunuyor. Vira İstanbul’da, arazinin 74 bin 500 metrekaresi yani yüzde 81'i yeşil alanlara ayrılmış durumda.

Projede yer alan 27 bin metrekarelik alanda ise basket sahaları, tenis kortları ve teras gibi donatılar yer alıyor. Eğitim vadisinin hemen yanı başında yer alan Vira İstanbul, Anadolu ve Fen liseleri dahil birçok eğitim kurumuna oldukça yakın konumda bulunuyor. Vira İstanbul'da daire fiyatları ise 252 bin TL’den başlıyor.