Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Vien İnşaat Ataşehir’de 550 bin TL’ye hemen teslim 3+1 daire!

İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Ataşehir’de yükselen Vien İnşaat Ataşehir’de 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen telsim 3+1 daire seçenekleri…

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Vien İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Takasının Ataşehir ilçesinde sektöre kazandırılan Vien İnşaat Ataşehir konut projesinde 3+1 normal ve 4+1 dubleks planında tasarlanan daire seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Konutların hemen teslim edildiği projede yer alan dairelerin fiyatları ise 550 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Butik konsept ile hayata kazandırılan Vien İnşaat Ataşehir konut projesinde toplam 22 adet daire seçeneği yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyat listesini ve ödem planlarını haberimizden öğrenebilirsiniz!..

DAİRE PLANLARI VE DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ

Vien İnşaat tarafından 4 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Vien İnşaat Ataşehir konut projesi zemin+11 kattan oluşuyor. Toplam 22 konut ve 1 adet de ticari birime yer verilen projede 3+1 normal daireler ve 4+1 dubleks planlı daireler mevcut. Dairelerin büyüklükleri ise 110 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen büyüklüklerde dizayn ediliyor.

Vien İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızlarından biri olarak dikkat çeken Ataşehir ilçesinde yaşama kazandırılan Vien İnşaat Ataşehir projesi konumu ile de sektörde adından sık sık bahsettirmeyi başarıyor.

ÖDEME PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Kişiye özel ödeme seçenekleri ve Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Vien İnşaat Ataşehir fiyat listesi ise şöyle;

  • 3+1 daireler 550 bin TL’den,

  • 4+1 dubleks daireler ise 750 bin TL’den başlıyor.

Projede otopark hizmetleri, güvenlik hizmetleri, bina içi asansör hizmetleri ve ısı pay ölçer sistemi yer alıyor.