EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Versus Kartal'da satışlar başladı

Resim Yapı'nın Kartal'da konumlandırdığı yeni projesi Versus Kartal lansmana özel 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgesi haline gelen Kartal'da 8 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak olan Versus Kartal projesi için çalışmalara başlandı. Kartal Kordonboyu'nda kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek projede; yalnızca 12 daire lansmana özel fiyatlarla yatırımcısıyla buluşacak.

Toplam 55 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Versus Kartal'da alanları 47 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerine yer verilecek. 2 bloktan meydana gele projede yer alan dairelerin fiyatları 400 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projeden, şirket bünyesinde vade imkanından yararlanarak da konut satın alınabiliyor.

Kasım 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Versus Kartal'ın sosyal donatı alanları arasında, sauna, fitness salonu, açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, otopark, çocuk oyun alanları ve dinlenme alanlarına yer veriliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.resimyapi.com adresinden ya da 0 216 356 20 60 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.