EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Veranda Turgutreis'te fiyatlar 1 milyon 300 bin eurodan başlıyor

Serhatlı İnşaat tarafından Bodrum Turgutreis'te hayata geçirilen Veranda Turgutreis projesinde sınırlı sayıda villanın satışı devam ediyor.

Türkiye'nin en değerli tatil bölgelerinden Turgutreis'te 6 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Veranda Turgutreis projesinde toplam 7 villaya yer veriliyor. Her villanın bir dönümlük alan üzerinde inşa edildiği Veranda Turgutreis'te büyüklükleri 325 metrekare olarak tasarlanmış 4+1 ve 5+1 tipinde villalar bulunuyor.

Hemen teslim fırsatıyla satışlarına devam edilen Veranda Turgutreis'te fiyatlar 1 milyon 300 bin eurodan başlıyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede yer alan villalar yaz ve kış oturuma uygun şekilde tasarlandı. Tesimattan sonra 10 yıl garanti imkanı sunulan proje sahile olan 2-3 dakikalık yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık havuz, nareciye bahçesi, sauna, fitness merkezi ve kapalı otoparkın yer aldığı Veranda Turgutreis projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.verandaturgutreis.com adresinden ya da 0252 382 79 45 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.