EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vega Hills’te konut fiyatları 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Samsun Atakum’da yükselen Vega Hills’te fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

Vega Hills projesi, E&A İnşaat tarafından Samsun Atakum’da hayata geçiriliyor. Fiyatların 650 bin TL’den başladığı Vega Hills Atakum’da teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

96 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

9 bin metrekare üzerinde yükselen Vega Hills Atakum; tüm seçeneklerin 4.5+1 olarak tasarlandığı 96 adet konuttan meydana geliyor. Vega Hills Atakum’da yer alan konutların büyüklükleri ise 180 metrekare olarak tasarlandı.

VEGA HİLLS ATAKUM FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Vega Hills Atakum’da yer alan konutların fiyatları 650 bin TL’den başlıyor. Bu rakam konutların özelliklerine göre 800 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

200 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen Vega Hills Atakum’da kalan bedel için aylık 5 bin TL taksit imkanı sunuluyor.

Vega Hills Atakum’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA ÖN PLANDA

Vega Hills Atakum projesi, 16 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Vega Hills Atakum’da yer alan konutların içerisinde kış bahçeleri yer alıyor. Bu bahçeler, istenmesi halinde farklı kullanım şekline dönüştürülebiliyor.

Vega Hills Atakum’da yer alacak olan konut sakinlerine açık ve kapalı yüzme havuzu, aqua park, barbekü alanları, çocuk oyun alanları, mini futbol sahası, basketbol sahası, mini clup, sauna, hamam ve fitness salonu gibi spor ve aktivite alanları sunuluyor.