EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vefia Akyazı'da yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Garanti İnşaat imzasıyla Trabzon Ortahisar'da hayata geçirilen Vefia Akyazı projesinde fiyatlar 119 bin TL'den başlıyor. Projenin yüzde 50 prim yapacağı öngörülüyor.

Yabancı yatırımcının yeni gözdesi Akyazı'da yükselen Vefia Akyazı projesinde konutlar sahiplerini bulmaya başladı. Şubat 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede toplam 150 daire yer alıyor. Vefia Akyazı projesinde alanları 95 metrekare ile 385 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Tamamlandığında yüzde 50 oranında prim yapacağı tahmin edilen Vefia Akyazı'dan daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinat ödedikleri takdirde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Projede yer alan 1+1 daireler 119 bin TL'den, 2+1 daireler 200 bin TL'den, 3+1 daireler 200 bin TL ile 600 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 725 bin TL ile 875 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tüm dairelerin deniz ve doğa manzarasına sahip olduğu Vefia Akyazı, Şenal Güneş Stadyumu'na komşu olarak konumlandırılıyor. İnşaat çalışmalarına gelecek ay başlanacak olan projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.vefiaakyazi.com adresinden erişilebiliyor.