EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Varyap Yalıkavak'ta fiyatlar 390 bin eurodan başlıyor

Varyap imzasıyla yükselen Varyap Yalıkavak projesinde satışlar başladı. Projeden yüzde 30 peşinat ve 30 ay vade farksız taksit imkanıyla daire sahibi olunabiliyor.

Varyap'ın 150 milyon euro yatırım bedeliyle Bodrum Tilkicik Koyu'nda hayata geçirdiği Varyap Yalıkavak projesinin satışlarına 30 Eylül Cuma günü Swiss The Bosphorus Istanbul’da gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı.

Bodrum'un en değerli lokasyonlarından birinde yükseliyor

Lansmanda ön satış döneminde yüzde 15'lik kısmı satılan projeyle ilgili bilgi veren Varyap CEO’su Mehmet Erdinç Varlıbaş, "Bodrum’un marka değerini ciddi boyutta yukarı taşıyacak bir proje hazırladık. Burası, eşine az rastlanır güzellikte bir arsa ve bu yüzden tasarıma çok önem verdik. Dünyanın sayılı projelerini gerçekleştiren uluslararası mimarlık ofisi 10 Design ve Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden Loft Mimarlık tarafından tasarlanan projede 5 yıldızlı bir otel, 60 adet özel rezidans ve özel plaj bulunuyor. İç ve dış mekânların tasarımında çağdaş sanatı, iç ve dış mimari ile birleştiriyoruz. Bunun için dünyaca ünlü bir sanat danışmanı görev alacak. Oteli ise dünyaca ünlü bir marka işletecek. Görüşmelerimiz son aşamaya geldi. Kasım ayında markayı lanse etmiş olacağız.

Bu projede, diğer projelerden farklı olarak, lansmanda en değerli bloğu satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda üniteye sahip bu blokta 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen rezidans ünitelerinde fiyatlar 390 bin eurodan başlıyor. Proje satışa sunulmadan gelen talep bizleri Bodrum’a daha dikkatli bakmaya yöneltti" dedi.

2018'de teslimlerine başlanacak

Toplamda 60 konutun yer aldığı Varyap Yalıkavak projesi 22 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. Projede daire, dubleks ve villa olmak üzere her biri ayrı tipte rezidanslar yer alıyor. 3 bloktan oluşan Varyap Yalıkavak projesinde metrekare birim fiyatları 5 bin eurodan başlıyor. İnşaatına Mart 2016'da başlanan projenin teslimlerine 2018 yılında başlanması öngörülüyor.

Konut fiyatlarının 390 bin euro ile 1 milyon 200 bin euro arasında değiştiği projede yüzde 30 peşinat ödeyerek 30 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanılabiliyor. Projede konutların yanı sıra 110 odalı bir otel ve projenin kendine ait plajı da bulunuyor.