EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Varyant Karşıyaka Plus'ta yeni yıl kampanyası başladı

Kumko Yapı'nın Varyant Karşıyaka Plus'ta başlattığı yılın son kampanyası kapsamında bedelin yüzde 50 şimdi, yüzde 50'si ise Haziran'da ödenerek daire sahibi olunabiliyor.

"Varyant" markasıyla konut projeleri üreten Kumko Yapı, İzmir’in ilk Leed sertifika adayı projesi olarak yükselen Varyant Karşıyaka Plus'ta başlatmış olduğu kampanyasıyla konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Yılın son fiyatları ile Varyant Karşıyaka Plus’tan daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 50’si şimdi yüzde 50’si Haziran ayında ödeme kolaylığı sağlayan kampanya 31 Aralık’a kadar sürecek.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Kumko Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Efe Kumova, "İzmir'in en donanımlı ve en farklı projelerini hayata geçiriyoruz. Bu projelerden konut sahibi olabilmeyi kolay hale getiren kampanyalar yapmayı planlıyoruz. 2017 sonunda Varyant Karşıyaka Plus’ta yaşam başlayacak. Projemizden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 si şimdi, yüzde 50’si Haziran ayında ödemek kaydıyla yeni bir kampanya başlattık. İzmirli en iyisini hak ediyor, biz de veriyoruz. 2017 yılı ile birlikte bu rakamlarda günün koşullarına uygun olarak fiyat artışları olacak. Artış öncesi yatırımcılara bir fırsat sunuyoruz" diye konuştu.

Her daireye 4 metrekarelik depo alanı veriliyor

Toplamda 186 daireden oluşan Varyant Karşıyaka Plus, 5 blok ve 8 adet villa olarak yükseliyor. 2+1’den 5+1’e kadar 16 tipte dairenin yer aldığı projede 27 adet bahçeli daire ve 8 adet villa da bulunuyor. Teslimlerine 2018 Ocak yında başlanması planlanan projede dairelerin büyüklükleri 114 metrekare ile 278 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Her daire için 2 adet kapalı otopark ve 4 metrekare depo alanının ayrıldığı projenin sosyal donatıları arasında ise açık-kapalı yüzme havuzu, fitness center, yoga, pilates ve spinning salonu, çocuk oyun alanları, squash kortu, maç odası, bilardo ve langırt oyun odası, İzmir’de ilk ve tek gerçek saha boyutlarında çift potalı kapalı basketbol sahası, lobi cafe ve havuz cafe, çok amaçlı toplantı salonu, concierge hizmetleri yer alıyor.