EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

VAN AVM, ziyaretçi rekoru kırdı!

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki tüm AVM’leri geride bırakan VAN AVM, yılık ilk 3 aylık döneminde ziyaretçi rekoru kırdı.

Van AVM, ziyaretçi sayısında kendi rekorunu kırdı. Ciro geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 75 arttı.

Bölge tarihinin en büyük özel sektör yatırımları arasında bulunan Van AVM, yılın ilk 3 aylık döneminde toplam cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 75 arttırdı. Global Yatırım Holding yatırımı Van AVM’yi yılın ilk 3 ayında 2 milyon kişi ziyaret etti.

VAN AVM, 15 ay önce hizmete girdi

VAN AVM’nin hizmete gireli sadece 15 ay olduğunu ifade eden Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Bensel, şunları söyledi: “VAN AVM hizmete gireli sadece 15 ay olmasına rağmen çevre iller ve ülkelerdeki insanların alışveriş alışkanlıklarını değiştirmesine ve Van’ın cazibe merkezi haline gelmesine büyük katkı sağladı. Genci, çocuğu yaşlısı hep birlikte güzel vakit geçirilen bir yaşam merkezine dönüştü. VAN AVM sadece kentin ve bölgenin değil komşu ülkelerin de uğrak noktası haline geldi. İranlı turistlerin özellikle Nevruz Bayramı’nda Van’ı tercih etmelerinde VAN AVM’nin de önemli katkısı olduğuna inanıyoruz. Hedefimiz Van AVM’de 2017 sonunda, yeni eklenecek markalarımızın yaratacağı enerjiyle ziyaretçi sayısını ve ciroyu daha üst seviyelere çıkarmak olacaktır” dedi.

Toplam 90 mağazanın yer aldığı VAN AVM’nin cirosu geçen yılın ilk 3 ayına göre yüzde 75 artış gösterdi. Ziyaretçi sayısıda yüzde 25 yükseldi. VAN AVM’yi açıldığı günden bu yana ziyaret eden kişi sayısı ise 7.2 milyonu geçti.