EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirim fırsatı

İstanbul Üsküdar’da hayata geçirilen Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirimi fırsatı başladı. Projede, yüzde 10 peşinatla 120 ay için 0.98 faiz imkanı da sunuluyor.

DAP Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da hayata geçirilen Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirimi fırsatı başladı. Konutta “Türkiye için Kazanç Vakti” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamına dahil edilen Validebağ Konakları’nda yüzde 10 peşinatla bankasız, kefilsiz 120 ay için 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

319 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

38 bin metrekare üzerinde yükselen Validebağ Konakları; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 seçenekleri olmak üzere toplam 319 adet konut ve 48 adet ticari üniteden meydana geliyor. Validebağ Konakları’nda yer alan konutların büyüklükleri 57 metrekare ile 513 metrekare arasında değişiyor. Ticari ünitelerin alanları ise 46 metrekare ile bin 543 metrekare arasında değişiyor.

Validebağ Konakları’nda yer alan konutların Aralık 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

AVRASYA TÜNELİ’NE YÜRÜME MESAFESİNDE YÜKSELİYOR

Validebağ Konakları; 12 bloktan meydana geliyor. Yükseldiği konumun avantajları ile dikkat çeken Validebağ Konakları; Koşuyolu ile Üsküdar’ın Altunizade ve Barbaros mahallelerinin kesiştiği noktada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne yürüme mesafesinde yükseliyor. Koru’nun tam karşısında konumlanan Validebağ Konakları’ndan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne direkt bağlanılabiliyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2019’da yapılacak Validebağ Konakları’nda sunulan olanaklar şöyle:

  1. Fitness merkezi
  2. Sauna
  3. Deniz manzarası
  4. İstanbul Boğazı manzarası
  5. Çocuk oyun alanları
  6. Yürüyüş alanları
  7. Yeşil alan
  8. Otopark
  9. Güvenlik