Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Validebağ Konakları'nda 'Şimdi al, 2019'da öde

DAP Yapı tarafından Üsküdar'da inşa edilen Validebağ Konakları'nda konut satın alanlar Ocak 2019'da ödemeye başlıyor.

Başarılı bir ön satış sürecinden sonra DAP Yapı tarafından Üsküdar’da hayata geçirilen Validebağ Konakları’nda lansman satışları başladı.

DAP Yapı güvencesiyle Üsküdar Altunize’de bulunan Validebağ Korusu’nun yanında projelendirilen Validebağ Konakları’nda lansmana özel satışlar başladı. Mart başından bu yana ön satış sürecinde olan projeye yoğun ilgi devam ediyor.

Yatırımcı tarafından yoğun ilgi gören Validebağ Konakları konut projesi bugün lansman satışlarına başladı. Hem ev sahibi olmak isteyen hem de yatırım yapmayı düşünenleri birçok cezbedici ödeme koşulu ile karşılayan projeye yoğun ilginin devam edeceği tahmin ediliyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından konutta ikinci seferberlik olarak isimlendirilen ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyası kapsamında yer alan Validebağ Konakları projesinde konut alanlar taksitlerini 2019’da ödemeye başlıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz evsahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından kaçırılmayacak fırsatlarla beraber lansman satışları başladı.

Emlak Konut GYO'ya ait 38 bin metrekarelik arsa üzerinde DAP Yapı tarafından 100 milyon TL yatırımla sektöre değer katan Validebağ Konakları 70 metrekare ile 650 metrekare arasında değişen 1+0’dan 6+1’e kadar çok geniş bir kitleye hitap eden konut tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

5 katlı bloklar şeklinde inşa edilen proje 100 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirildi. Yoğun ilgi gören projedeki konut tasarımları çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Proje ‘Şimdi al, Ocak 2019’da’ kampanyası ile uygun ödeme koşulları sunuyor. 1+0’dan 6+1’e kadar projede 319 konak yer alıyor.

Metrekare fiyatları 11 bin 300 TL’den başlıyor

"Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyasında yer alan Validebağ Konakları'ndan şimdi yatırım yapanlar; bölge ortalamasının yüzde 40 altında fiyatla; KDV hariç 11 bin 300 TL'den başlayan metrekare satış fiyatlarıyla ev sahibi olma fırsatını yakalayacaklar.