Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Validebağ Konakları yüzde 5 peşinat ve 240 ay vade imkanıyla satışa çıktı

DAP Yapı imzasıyla Validebağ Korusu'na komşu konumda yükselen Validebağ Konakları projesinde satışlar başladı. Projede metrekare fiyatları 9 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının en değerli yerleşim bölgelerinden Üsküdar Koşuyolu'nda yükselen Validebağ Konakları projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen basın toplantısının ardından başladı. Ön talep döneminde 21 bin 500 başvuru alan Validebağ Konakları'nda toplam 350 daireye yer veriliyor. Validebağ Korusu'na yakınlığıyla yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam vadeden Validebağ Konakları; 38 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor.

Ticari birimlerin metrekaresi 11 bin TL'den başlıyor

Alanları 57 metrekare ile 650 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde konutlara yer verilen projede, konutların yanı sıra 48 ticari birime de yer veriliyor. 20 ay sonra tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; konutların metrekare birim fiyatı 9 bin TL ile 13 bin TL arasında, dükkanların metrekare birim fiyatları ise 11 bin TL ile 15 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne olan yakınlığıyla dikkat çeken projeden konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 5 peşinat ödedikleri takdirde, 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor.

Hababam Sınıfı Müzesi'nin yanı başında

A+ konut alıcısına hitap eden projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna, Türk hamamı, peyzaj alanları ve yürüyüş parkurları bulunuyor. Hababam Sınıfı'ndan uyarlanmış filmlere ev sahipliği yapan Adile Sultan Kasrı'na komşu olarak yükselen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.validebagkonaklari.com adresinden ya da 444 93 27 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.