Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Vakıfbank’tan imar affına özel kredi imkânı

Türkiye’nin en köklü kamu bankalarından Vakıfbank imar affına özel ‘İmar Barışı Kredisi’ vermeye başladı.

Yurt genelinde yaklaşık 15 milyon vatandaşı ve 13 milyon adet kaçak yapıyı ilgilendiren imar affı kapsamında çeşitli çalışmalar yürütülüyor. Bunlardan bir tanesi de Türkiye’nin en köklü ve nitelikli kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank!

Vakıfbank tarafından imar affına özel olarak ‘İmar Barışı Kredisi’ verilmeye başlandı. Kısa sürede yayılan kredi vatandaşların ödemelerini kolaylaştırmak için geliştirildi.

Türkiye’nin büyük kamu bankalarından Vakıfbank tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı imar mevzuatına veya ruhsata aykırı yapılar için başlattığı ‘İmar Barışı’na özel geliştirilen ‘İmar Barışı Kredisi’ veriliyor.

Bu alanda imar affına dahil olmak isteyen vatandaşlara kredi vererek bir ilke imza atan Vakıfbank uygulaması ile diğer bankalara da örnek teşkil edebilecek bir kredi türünü sektöre kazandırmış oldu.

Vatandaşların ‘Yapı Kayıt Belgesi’ alırken ödemesi gereken tutarı karşılayabilmeleri için kolaylık sağlayan Vakıfbank bu alanda oluşacak nakit ihtiyaçlarını geliştirdiği ‘İmar Barışı Kredisi’ ile karşılamaya hazırlanıyor.

İmar affı için kredi kampanyasının startını veren ilk banka VakıfBank şubelerinden ve 20 bin TL’ye kadar kullanılabilecek ‘İmar Barışı Kredisi’nden kimler faydalanabilecek? İmar affı sırasında doğan nakit ihtiyacının karşılanması alanında yardımcı olabilmesi için hayata kazandırılan kredi kampanyasından kamu veya özel sektörde bir işverene bağlı ve ücret karşılığında çalışan kişiler, emekliler, diplomalı meslek sahipleri vb. bireysel nitelikli müşteriler fayda sağlayabilecekler.