EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vakıfbank konut kredisinde sektör ortalamasının 4 kat üzerinde büyüme gösterdi

Vakıfbank 2018 yılının ilk beş aylık döneminde konut kredisi alanında yüzde 5,51 seviyesi ile sektör ortalamasının 4 kat üzerinde büyüme gösterdi.

2018 yılının ilk beş ayında binlerce vatandaşı geliştirdiği SarıPanjur konut kredisi sistemi ile konut sahibi yapan Türkiye ekonomisine değer katan bankalardan Vakıfbank yüzde 5,51 ile sektördeki ortalama büyümenin 4 kat üzerine çıkmayı başardı. Sergilediği başarı ile Türkiye ekonomisine değer katmaya devam edeceğini ispatlayan VakıfBank bugüne kadar 450 binden fazla kişiyi SarıPanjur konut kredisi ile konut sahibi yaptı. VakıfBank 2018 yılının ilk çeyreğinde en yüksek kredi büyüme oranına ulaşmayı başaran banka olmasının yanı sıra SarıPanjur konut kredisi sistemi ile de sektör ortalamasının 4 kat üzerinde büyüme gösterdi.

Türkiye'nin önde gelen bankalarından VakıfBank, ‘SarıPanjur Konut Kredisi’ ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerinin de yanındaki güç olmaya devam ediyor. Bugüne kadar 450 binden fazla müşterisini avantajlı seçenekler ve uygun ödeme planlarıyla ev sahibi yapan VakıfBank, 2018’de 3 milyar TL’den fazla konut kredisi kullandırdı.

Konut kredilerinde sektörün ortalama yüzde 1,48 büyüdüğüne dikkat çeken VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Lütfü Çelebi, “Bizim için önemli olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilmek.Bu kapsamda sunduğumuz konut kredisi kampanyalarımızla yılın ilk beş ayında sektör ortalamasının dört kat üzerinde büyümeyi başardık. Önümüzdeki dönemde de konut sektörünün ekonomimize sağladığı katma değer ve diğer sektörleri etkileme potansiyelini göz önünde bulundurarak, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

10 farklı SarıPanjur ürünüyle hizmetiyle binlerce vatandaş konut sahibi olmaya devam ediyor

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını gözeten VakıfBank; sunduğu uygun fırsatlarla hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Banka, eşit taksitli, azalan taksitli, eşit anapara ödemeli gibi 10 farklı SarıPanjur ürününü şubelerinin dışında alternatif dağıtım kanalları üzerinden de hızlı başvuru alarak ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunuyor.

VakıfBank Hemen Başvur, 444 0 724 Çağrı Merkezi, 5724 SMS kanalları veya şubeden yapılan kredi başvuruları değerlendirildikten sonra ekspertiz işlemleri başlatılıyor. VakıfBank müşterileri, satın alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullanarak ev sahibi oluyor.

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile konut kredisi kullanan müşterileri adına TEMA aracılığıyla fidan dikimi de yapan VakıfBank, bugüne kadar 160 bin adet fidanı toprakla buluşturdu.