EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vaditepe Bahçeşehir’de yüzde 20 indirim veya 60 ay vade

Vaditepe Bahçeşehir projesinde peşin alımlarda yüzde 20 indirim veya düşük peşinatlarda 60 aya kadar vade uygulanıyor.

KİPTAŞ tarafından Başakşehir’in kalbi Bahçeşehir’de konumlandırılan göl manzaralı projede sunulan cazip fiyatlar ve ödeme koşulları sayesinde yükse kazanç vaat eden prestijli bir bölgeden konut sahibi olabilirsiniz. İstanbul’un yeni merkezlerinden Başakşehir 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi büyük devlet yatırımlarına komşu konumu ve ana bağlantı yollarına yakınlığıyla her geçen gün değerini katlamaya devem ediyor.

Ödeme planları

Düzenli şehirciliğin İstanbul’daki simgesi haline gelen Başakşehir ilçesinin markalı konut projeleriyle ünlü bölgesi Bahçeşehir’de hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir projesinde peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. Düşük peşinatlara da 60 aya kadar vade imkânı sağlanıyor.

4 bin konuttan meydana gelen proje 284 dönüm arazi üzerinde konumlandırıldı. Geniş peyzaj alanları ve yürüyüş parkurları ile hem şehirden hem de doğadan kopmadan huzurlu bir yaşam vaat eden projede sosyal alanlar dışında 25 bin metrekare alan da ticari birimlere ayrıldı.
Karma konseptte tasarlanan projede peşin alımlarda yüzde 20 indirim veya yüzde 10, 20, 30, 40 veya 50 peşin ödemelerde de kalan kısım için 60 ay vade imkanı tanınıyor.

Fiyat listesi

Projede 3+1 Tipinde tasarlanmış daireler 652 bin 686 TL ile 697 bin 598 TL arasında 4+1 tipinde tasarlanmış daireler ise 678 bin 392 TL ile 854 bin 626 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sunduğu geniş sosyal olanaklar ve modern standartlar ile hem yatırımcı hem de oturumcu için gözde hale gelen Başakşehir’de konumlandırılan proje ilerleyen zamanlarda büyük kazanç sağlayacak. Proje KİPTAŞ imzasıyla Bahçeşehir’de göl manzarasına en hâkim konuma inşa ediliyor. Etrafındaki kamu kurumları, okullar ve ana ulaşım yollarına bağlantılarıyla dikkat çeken proje hem şehrin yakınında hem de doğayla iç içe huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Konumu ve ulaşım imkanları

TEM Otoyolu’na sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alan Vaditepe Bahçeşehir projesi özellikle 3. Havalimanına yakın konumuyla dikkat çekiyor. Kanal İstanbul’a komşu olmasıyla da dikkat çeken proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, metro, 3. Havalimanı gibi projelerin kesişim noktasında konumlanıyor. Proje özellikle yüksek prim elde etmek isteyen gayrimenkul yatırımcılarının yakın markajında bulunuyor.

Bahçeşehir'in kalbinde konumlanan proje, gayrimenkul yatırımcılarının gözde projeleri arasında yer alıyor. hem bölge hem de proje yüksek kazanç vaat ediyor.

Marmaray-Halkalı İstasyonu'na bağlanan raylı ulaşım sistemiyle Pendik'e, 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluyla da Okmeydanı Kavşağı'na çok kısa sürede ulaşma kolaylığı sağlayan Vaditepe Bahçeşehir, alıcılarını yüksek kazançlı bir yatırıma davet ediyor.

Sosyal olanaklar

Zengin sosyal olanaklarıyla lüks bir yaşam vaat eden projede çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, alışveriş merkezi, kreş, market, kafe, restoran, okul, güvenlik, kameralı güvenlik sistemleri, basketbol sahası, tenis kortu, göl manzarası, vadi manzarası, açık otopark, kapalı otopark, sosyal tesis, yürüyüş parkurları, süs havuzu, vitamin bar, merkezi uydu sistemi, çarşı ve mescit bulunuyor.

Projedeki daireler hemen teslim durumunda.