EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadistanbul Park'ta lansman avantajları devam ediyor

Vadistanbul'un son etabı olarak hayata geçirilen Vadistanbul Park'ta lansman fiyatlarıyla satışlar sürüyor. Projede metrekare birim fiyatları 9 bin lira olarak belirlendi

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla yükselen Vadistanbul projesinin son etabı Vadistanbul Park'ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz ay satışa çıkan Vadistanbul Park etabında konutların metrekare birim fiyatları lansman dönemine özel 9 bin lira olarak belirlendi.

Toplamda 762 konuttan oluşan Vadistanbul Park'ta 100 bin metrekarelik ofis, 20 bin metrekarelik home ofis, 22 bin metrekarelik mağaza alanı ve 3 bin 700 araçlık otopark yer alıyor. Vadistanbul projesinin 74 bin metrekarelik alanına sahip olan Vadistanbul Park etabında daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. İnşaat çalışmalarının devam ettiği etapta teslimlerin 2017 Aralık'ta yapılması öngörülüyor.

İstanbul'un iş ve yaşam merkezi olacak

Tamamlandığında yaklaşık 42 bin kişilik gündüz nüfusuna sahip olacak projenin yerli ve yabancı yatırımcı tarafından odak noktası haline getirileceği tahmin ediliyor. Proje içerisinde yer alan AVM'nin de Ekim ayında açılmasıyla beraber Ayazağa'nın, Maslak, Nişantaşı, İstiklal Caddesi gibi noktaların alternatifi olması bekleniyor.

Türkiye'nin ilk özel metrosu Vadistanbul'da yer alacak

Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu, 934 metrelik bir Havaray hattı olarak Vadistanbul’un yatırımcıları tarafından inşa edilecek ve bu Havaray hattı projeyi şehrin Metro ağına bağlayacak.

"Vadistanbul projesi Ayazağa'nın çehresini değiştirecek"

Vadistanbul Park'ın 9 Şubat 2016'da yapılan basın lansmanında projeyle ilgili bilgi veren Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Vadistanbul Park’ı uzun zamandır bekleyen bir müşteri kitlemiz vardı. Ciddi anlamda bir talep aldığımızı söyleyebiliriz. Bu etabımızın en önemli ayrıcalığı; teslimler başladığında Vadistanbul’un Bulvar etabındaki tüm donatıların faaliyete geçmiş ve yaşayan bir kent merkezi haline gelmiş olmasıdır. Projemizi konumlandırdığımız Ayazağa bölgesi Vadistanbul ile, Büyükdere Caddesi, İstiklal Caddesi ve Nişantaşı gibi çekim merkezlerinin alternatifi olacak. Burası, İstanbul’un tüm ulaşım akslarının kesiştiği bir nokta. TEM Otoyolu’nun bitişiğinde, üçüncü çevreyolu, Havalimanı ve köprü yoluna çok yakın bir mesafede. Vadistanbul, bu konumuyla birlikte son derece önem kazanan Ayazağa bölgesinin yeni çehresini oluşturacak bir proje olacak.” dedi.