EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadişehir'de son dairelerin satışları devam ediyor

Irmak Grup ve Çolakoğlu Yapı imzasıyla Başakşehir'de konumlandırılan Vadişehir projesinde yatırımcılara 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 50'nin üstünde prim yapan Vadişehir projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor. Toplamda 650 dairenin bulunduğu Vadişehir 50 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Alanları 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Vadişehir projesinde “Tek Yürek, Tek Millet” kampanyasıyla kolayca daire sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında yatırımcılara 36 ay vade farksız taksit ya da 0,50 faiz oranıyla 60 ay vade fırsatı sunuluyor.

Banka kredisiyle de daire sahibi olunabilen projede 2+1 daireler 644 bin TL ile 704 bin TL arasında, 3+1 daireler 740 bin TL ile 977 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 1 milyon 110 bin TL ile 1 milyon 550 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Lokasyonuyla fark yaratan Vadişehir projesi TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. Proje; metro ve Havaray istasyonlarına yürüme mesafesinde, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumu'na 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.